Керівництво

Народився 15 серпня 1982 року у м. Кіровоград, має повну вищу освіту, закінчив Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю “фінанси” та здобув кваліфікацію спеціаліст з фінансів.

До призначення на посаду Лапа А.Д. працював начальником Світловодської державної податкової інспекції Олександрійського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

07 лютого 2020 року приступив до виконання  повноважень голови Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області  згідно з Розпорядженням Президента України від 30 січня 2020 року № 72/2020-рп


Народився 1 грудня 1976 року у смт Олександрівці Кіровоградської області. Має вищу освіту, у 1999 році закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю бухгалтерський облік і аудит, за фахом економіст.

До призначення на посаду працював на посаді першого заступника голови Олександрівської районної державної адміністрації.

Розпорядженням голови Олександрівської районної державної адміністрації від 27 лютого 2020 року№24-к призначений на посаду заступника голови Олександрівської районної державної адміністрації. 


  

  Народився 3 грудня 1960 року у с. Бірки, Олександрівського району, має вищу освіту, закінчив  Кіровоградський державний педагогічний інститут  імені В. Винниченка за спеціальністю українська мова і література, за фахом вчитель  української мови і літератури. 

  До призначення на посаду Старченко М.Я. працював головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Олександрівської районної державної адміністрації.

  12 серпня 2013 року  призначений на посаду керівника апарату Олександрівської районної державної адміністрації.

Кількість переглядів: 11,823