Керівництво

  Народилася 25 листопада 1970 року у смт Клесів Сарненського району Рівненської області. Має вищу освіту, у 1992 році закінчила Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію за спеціальністю лісове господарство, за фахом інженер лісового господарства.

  До призначення на посаду з вересня 2012 року по квітень 2014 року працювала на посаді першого заступника голови Олександрівської районної державної адміністрації.

  Розпорядженням Президента України від 4 лютого 2015 року № 107/2015-рп призначена на посаду голови Олександрівської районної державної адміністрації.


  Народився 1 грудня 1976 року у смт Олександрівці Кіровоградської області. Має вищу освіту, у 1999 році закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю бухгалтерський облік і аудит, за фахом економіст.

  До призначення на посаду працював на посаді начальника Олександрівської об’єднаної державної фінансової інспекції.

  25 лютого 2015 року призначений на посаду першого заступника голови районної державної адміністрації.


  Народився 3 грудня 1960 року у с. Бірки, Олександрівського району, має вищу освіту, закінчив  Кіровоградський державний педагогічний інститут  імені В. Винниченка за спеціальністю українська мова і література, за фахом вчитель  української мови і літератури. 

  До призначення на посаду Старченко М.Я. працював головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Олександрівської районної державної адміністрації.

  12 серпня 2013 року  призначений на посаду керівника апарату Олександрівської районної державної адміністрації.

Кількість переглядів: 9,145