Кіровоградщина зустріла 44-і «Вересневі самоцвіти»

У розумінні багатьох поняття «хутір» асоціюється з малолюдним сільським поселенням. Проте цей хутір особливий. Мова йдеться про меморіальну садибу нашого славетного земляка І.Карпенка-Карого «Хутір Надія», що у Кіровоградському районі. Сюди традиційно наприкінці вересня щорічно приїздять сотні і сотні гостей не лише з усіх куточків України, а й закордонні шанувальники Мельпомени на свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Серед гостей фестивалю були і олександрівці – учасники народного аматорського театру районного будинку культури.

До усіх присутніх з вітальним словом звертались голова Кіровоградської обласної Ради О. Чорноіваненко, заступник голови Кіровоградської ОДА В. Атаманчук, народна артистка України, Лауреат державної премії Л. Кадирова.

У урочистій частині фестивалю «Вересневі самоцвіти» відзначались кращі самодіяльні театральні колективи та актори області, серед яких були і представники Олександрівщини: народний аматорський театр районного будинку культури відзначений Дипломом 2-го ступеня, а учасник колективу Богдан Шевченко отримав Диплом переможця обласного фестивалю театрального мистецтва «Театральна весна Кіровоградщини» у номінації «кращий виконавець чоловічої ролі».    

Кількість переглядів: 56