Контролювати фінансову ситуацію

28 серпня в  Олександрівському районі відбулося виїзне засідання колегії  департаменту фінансів Кіровоградської обласної державної адміністрації, в якому взяли участь  перший заступник голови  Кіровоградської ОДА Віктор Серпокрилов, голови  Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, директор департаменту  фінансів Сергій Шеремет. На колегії розглянуто підсумки виконання бюджетів області за сім місяців 2013 року.

Характеризуючи фінансову ситуацію в області, Віктор Серпокрилов  назвав її непростою, як і у всій державі, та  владна команда  регіону докладає всіх зусиль, аби контролювати  ситуацію, і робить основний наголос  на зростання виробництва.  За сім місяців цього року  в області вдалося добитися зростання валової продукції у промисловості на 11 відсотків, на  40 відсотків  у сільському господарстві. А це додаткові надходження до бюджету, зазначив Віктор Серпокрилов і додав, що завдяки  наполегливій роботі  вдалося  добитися зростання заробітної плати на 10 відсотків, своєчасно   фінансувати виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери,  повністю розраховуватися за енергоносії, успішно провести літню оздоровчу кампанію дітей. Водночас  перший заступник голови ОДА  наголосив, що  дефіцит фінансових ресурсів  в області вимагає нових підходів до наповнення  бюджету області.

– Головне завдання   сьогодні  забезпечити виконання  показників бюджету 2013 року, залучати для цього  власні ресурси  і використовувати  всі можливості, задіявши всі резерви, – сказав  Віктор Серпокрилов, звертаючись до фінансистів районів. – А для цього необхідна тісна співпраця з податковими органами.

Віктор Серпокрилов звернув особливу увагу присутніх на  першочергові завдання  на найближчу перспективу, зокрема  повністю профінансувати  підготовку до опалювального сезону, своєчасно виплачувати заробітну плату. Водночас  заступник очільника  області звернув увагу присутніх на необхідність  здійснення заходів з економії бюджетних коштів,  раціонального їх використання, оптимізації  у соціальній сфері та реального формування бюджету на  наступний 2014 рік.    

Кількість переглядів: 61