Концертно-розважальна програма: «Ура, Канікули!» для дітей з таборів шкіл району

Ось нарешті і літо – найпрекрасніша пора року, яка дарує тепло, радість, яскраві емоції. Позаду турботливі шкільні дні, а попереду тепло, розваги та табори.

7 червня в Олександрівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася концертно-розважальна програма: «Ура, Канікули!» для дітей з таборів шкіл нашого району: Вищеверещаківської філії КЗ «Красносільське НВО», Новоосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Бірківської, Підлісненської, Голиківської, Івангородської, Розуміївської та Бовтиської філій КЗ «Олекандрівське НВО№2».

Гарний настрій дітворі створили вихованці Олександрівського РЦДЮТ: солістка Олена Лушпай (керівник Наталія Скоропад), соліст Нікіта Яценко (керівник Любов Халецька) та хореографічний колектив «Радість» (керівник Тетяна Чорногорець). Протягом розважальної програми діти мали можливість поринути в атмосферу доброти, веселощів та позитиву. Команди по черзі змагалася на станціях, мали можливість проявити свою винахідливість в спортивних змаганнях, затанцювати народні танці, поспівати в караоке, згадати народну мудрість та продекламувати українські прислів’я, а ще кожен мав змогу стати моделлю та сфотографуватись, створити своїми руками на згадку квітку-троянду. Справжньою насолодою для дітей  стала діяльність станції «Боді-арт», а на завершення всі діти, які завітали на гостини в РЦДЮТ об’єдналися та затанцювали флеш-моб: «Ми – діти України!».

Тож, хочеться побажати всім дітям та їхнім вчителям гарних канікул, теплого сонця та чудового відпочинку!

Кількість переглядів: 18