Козацька держава – наша гордість і слава

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники Олександрівської районної бібліотеки для  дорослих організували і провели цикл заходів «Козацькому роду нема переводу».

  Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжково-ілюстративна виставка «Козацька  слава України». За розділами: «Слава козацька вічно жива», «Торкнувшись серцем історії», «Лицарі булави»   присвячені  найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

Працівники бібліотеки Валентина Бондар  та Катерина Трегуб проведено історичну  годину  «У мужності  немає  віку, у подвигу нема  кінця!». На заході користувачі пізнали історію виникнення українського козацтва та легенду про українських вояків, які вважали Божу Матір своєю Заступницею. До уваги було представлено відео «Історія українського козацтва» та викладка книг про українське козацтво «Козацтво вкраїнське – звитяги  святе  джерело»,   де  присутні  мали змогу  ознайомилися з книги про славні козацькі традиції, історію виникнення  козацтва в Україні, побут і життя козаків на Січі. 

  Заходи, метою яких було розширення знань про історію славного українського козацтва, виховання почуття патріотизму,  національної гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій славних запорожців – оборонців рідної землі пройшли і в інших бібліотеках району.

Кількість переглядів: 39