Краще спортивне село

  Олександрівщина вже  в чотирнадцяте  сьогодні обирала найкраще спортивне село. Подібні зма­гання започатковані у нашому районі з 2000 року. Най­кра­щими спортивними селами у попередні роки ставали Розу­мівка, Соснівка, Михайлівка, Бірки, Несваткове та Стара Осота. Між іншим, деякі села переможцями змагань ставали декілька разів. А у минулому році спортивна першість нале­жала Старій Осоті. Сільські спортсмени цього села взяли участь  в обласних змаганнях такого рівня і були першими. Успішно виступили  староосотці  і на  всеукраїнських змаганнях на краще спортивне  село.

Цьогоріч участь у спор­тивних поєдинках взяли тринадцять сільських та селищних рад. Під час урочистої частини всіх учасників привітав голова Олександрівської районної  державної адміністрації  Валерій Авксентьєв і вис­ловив сподівання, що нині, як і раніше, першість дістанеться найсміливішим і найс­прит­нішим спортс­ме­нам.

А змагалися вони з шашок, шахів, во­лей­болу, міні-футболу, перетягування ка­ната і  гирьового спорту.  На стадіоні, не дивлячись на сильну спеку, вирували спор­тивні пристрасті.

Кожну команду, зви­чайно, підтрим­у­вали сільські чи се­лищ­ні голови та одно­сельці. А  окремі сільські голови  й самі  були серед спортс­менів  та ра­зом з членами своєї ко­манди  брали участь у поєдинках.

 Кращими шашкіс­тами названі спортсмени села Ми­хайлівки, дру­гими стали спортс­мени з  Бірок, третіми – спортс­мени з Бовтишки.

Футбольну першість вибо­роли  спортсмени з Єлизаветградки Друге місце зайняли футболісти з Красносілки, третє – футболісти з Михайлівки.

На волей­боль­ному май­­дан­чику рівних спортсменам з  Старої Осоти не бу­­ло. Дру­гими стали во­лей­бо­лісти з Веселого, третіми – во­лейболісти з Розумівки.

Команда з Старої Осоти найвправніше перетягувала канат. Відстали трішки від них  розумівці, які стали другими, та веселівці  які зайняли третє місце.

У  змаганнях із шахів перше місце посіли  староосотці, друге-  красносілківці, третє- цвітненці.

За підсумками всіх набра­них балів найкращим спор­тивним селом названа Стара Осота. Команді вручено кубок переможця.   Михайлівка виборола друге місце, на третьому –  Розумівка. Цим двом командам також вручено кубки.  За особисті спортивні досягнення  спортсмени нагороджені грамотами та подарунками.

Кількість переглядів: 134