Краща команда з хортингу центрально-західного регіону

У світі існує багато бойових мистецтв, які пропагують культуру і традиції своїх держав. Але серед них не було таких, які б розвивали традиції і культуру українського народу. А тепер є, і називається воно “хортинг”, винахід українських патріотів-спортсменів. Сучасний хортинг – це універсальна система змішаного єдиноборства, яка втілила в себе найбільш ефективні і дієві прийоми контактних єдиноборств і бойових мистецтв, заснована на славних традиціях козаків Запорізької Січі.            

Серед них і команда хортингістів Олександрівщини імені Івана Богуна, яка своїми успіхами заявила про себе на весь голос. І свідченням цього є те, що за підсумками 2013 року вона визнана кращою командою з хортингу західно-центрального регіону.

З нагоди цього радісного приводу в актовому залі районної державної адміністрації та районної ради президент обласної організації з хортингу Валерій Вехтєв, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Микола Марфула вручили нашим хортингістам нагороди.

Кубок, яким команда нагороджена в номінації „Краща команда західно-центрального регіону”, вручили головному тренеру Сергію Галайді. Грамотами та медалями нагороджені капітан команди Євгеній Шевченко та  команда в  складі Владислава Гончарука, Дмитра Тимка, Романа Шудяка, Андрія Гутника, Антона Чипівського, Іллі Катеринюка, Володимира Руденка,  Дениса Вербового, Нікіти Сокоренка, Анатолія Рибчака, Олексія Руденка, Данила Вестіліяна, Ольги Колдомової. Президент федерації з хортингу Валерій Скрипник відзначений грамотою.

А згодом, 11-12 квітня, в місті Дніпропетровську відбудеться чемпіонат України з хортингу. Команда юних хортингістів  Олександрівщини вирушає на змагання в повному складі з піднесеним, гарним настроєм та з повною готовністю.

Успіхів нашим козакам!

Кількість переглядів: 236