Край степовий, Кіровоградщина моя

Історія рідного краю – перше, що повинен знати кожен його мешканець. Особливо, якщо вона має багате минуле. Тож, в Олександрівській районній бібліотеці для дорослих проведено заочну екскурсію під назвою «Край степовий, Кіровоградщина моя». Працівники книгозбірні Бондар В.А. та Вовченко Т.М. допомогли присутнім здійснити уявну подорож по мальовничому куточку нашої  славної  України – Кіровоградщині. Бібліотекарі та відвідувачі попрямували її  просторами, заглянули у кожен її незабутній куточок, познайомилися з талановитими людьми, поетами-земляками, і сплели віночок любові нашому краю з їхніх неперевершених поетичних рядків. 10 січня 2014 року наша славнозвісна, орденоносна область святкувала своє 75-ліття.  75 років  для області – це, звичайно ж, пора молодості, однак і за цей порівняно короткий час вона заявила про себе.  Тож всім був цікавим матеріал із презентації «Кіровоградщина – серце України», що демонструвалася під час заходу.

Кіровоградщина – це не просто центр України, це по-справжньому центровий регіон – тут б’ється енергетичне серце нашої держави, тут зароджувався український професійний театр і “школа радості” Сухомлинського, формувалась потужна хореографічна школа і багаторічні традиції та досвід сільськогосподарського машинобудування, наша область – це край родючих чорноземів та працьовитих людей. Нам є чим пишатися, але є й до чого прагнути.

“Степовою перлиною” України нерідко називають Кіровоградську область. Чепурні села у садках. Невеликі ліси і переліски у долинах річок… Так виглядає мальовнича Кіровоградська земля, яка зачаровує красою і дивовижними природними скарбами і  надихає поетів на неповторні віршовані рядочки, які вміли «рідний край кохати – в поезії її прославляти». Тож безмежна любов до людей, до рідного краю звучала у поезії місцевих авторів у виконанні бібліотекарів та учасників масового заходу.

А на закінчення працівники бібліотеки познайомили присутніх із матеріалами книжкової виставки «О краю мій, найкращий між краями» та запросили ознайомитися з виставкою світлин «Таким я бачу рідний край – заквітчаний в любові».

Кількість переглядів: 195