Легальна зайнятість-забезпечена старість

З метою інформування громадян про WEB-портал Пенсійного фонду України та легалізацію праці,згідно діючого законодавства, 25 лютого в Олександрівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений семінар “Легальна зайнятість”.

 На зустріч була запрошена Лепіть В.М.-начальник Олександрівського відділу обслуговування громадян(сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління ПФУ в Кіровоградській області.Валентина Миколаївна ознайомила присутніх з негативними наслідками отримання заробітної плати “в конверті”. Фахівець пояснила,як залежить стаж,набутий людиною за свою трудову діяльність,від сплати страхових внесків;наголосила на відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства та допущення працівників до роботи без належного оформлення. Присутні цікавились питанням щодо віку виходу на пенсію та обчислення розміру пенсії залежно від відпрацьованого страхового стажу.

Також  Валентина Миколаївна повідомила,що кожен може контролювати розмір пенсії та особисті дані з реєстру застрахованих осіб за допомогою WEB-порталу  електронних послуг Пенсійного  фонду  України. У разі потреби,зареєструватись на  WEB-порталі можна при  подачі заяви для реєстрації або пройшовши онлайн-реєстрацію за електронним цифровим підписом(ключем ЕЦП). Адреси отримання ключів та зразки заповнення заявок можна переглянути на сайті Центру сертифікації ключів Державної фіскальної служби України -www.acskidd.gov.ua/reglament.

Кількість переглядів: 5