Літні табори: і цікаво, і корисно

На виконання соціальних ініціатив Президента  України з метою якісної організації та проведення літнього відпочинку дітей  відділ освіти та районна державна адміністрація здійснюють контроль за проведенням   літньої оздоровчої кампанії дітей.

 З27 травня до14червня в усіх школах району працюють табори з денним перебуванням, в яких оздоровлюються діти.

 Під час прийому дітей до пришкільних оздоровчих таборів перевага наданатим дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Зокрема, дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, з неблагополучних сімей, дітей, переселених з зони підвищеної радіації, дітей внутрішньо шкільного соціального обліку. Крім того, обдарованих і талановитих учнів.

На особливому контролі перебуває харчування дітей в пришкільних таборах.Діти забезпечуються дворазовим харчуванням. Складено орієнтовне меню на тиждень, яке включає в достатній кількості м’ясні страви, рибу, свіжі овочі, фрукти, твердий сир, вершкове масло, печиво та натуральні соки, мед тощо. В цьому й переконалися заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Федір Шаповал, відвідавши 30 травня оздоровчі табори Олександрівського НВК №2, Івангородської, Бовтиської, Розумівської загальноосвітньої шкіл.

Та не єдиним хлібом… Дітям потрібне яскраве, цікаве дозвілля. Щоб кожного ранку їм хотілося йти в табір.

І в пришкільних таборах школах все це передбачено.

Відпочинок та оздоровлення дітей, створення умов для зайнятості дітей здійснюється з використанням  матеріальних  можливостей загальноосвітніх шкіл.

Поки діти  у всіх таборах розважалися, районні керівники перевіряли все, що стосується оздоровлення дітей, особливо тих, яким потрібна соціальна увага та підтримка.

 

Кількість переглядів: 76