Лицювальник-плиточник: інформація для тих, хто бажає змінити професію

Пройдіть навчання у Рівному й отримайте професію «лицювальник-плиточник»

 Кіровоградський обласний центр зайнятості пропонує пройти навчання за професією «лицювальник-плиточник»

 Лицювальник-плиточник – це покликання, нескінченна творчість й пошук нових професійних рішень, результати його праці будуть слугувати людям протягом десятиліть.

Лицювальник-плиточник виконує комплекс оздоблювальних робіт, що виконуються з метою підвищення довговічності будинків, споруд, надання їм естетичного вигляду. У процесі роботи лицювальник-плиточник застосовує різні механізми та інструменти: мозаїчно-шліфувальні машини, розчиномішалки, трамбівки, катки, скрабки, кельми, шпателі, рівні тощо.

Саме тому лицювальник-плиточник повинен знати види та основні властивості матеріалів, які застосовуються; cклад розчинів, мастик, способи та технології їх приготування та застосування; способи розбивки; норми та правила проведення та приймання оздоблювальних робіт.

Професію лицювальника-плиточника можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання починається7 листопада поточного року. Курс навчання триватиме 5місяців.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 4 вакансії для лицювальників-плиточників. Діапазон заробітних плат –від 6 до 11 тисяч гривень.

Якщо вас зацікавили професія лицювальника-плиточника і ви бажаєте отримати більш детальну інформацію–звертайтеся доцентрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 4