Лицем до споконвічного, святого…

   Хрещення Київської Русі вже стало сторінкою історії нашого народу, а головне — ввійшло в наші душі й серця. 

 Бібліотеки намагаються допомогти заново духовно пережити історію зародження нашої християнської традиції, усвідомити величезне значення для подальшої долі нашого народу події 988 року.

   «Хрещення Русі і християнство були і залишаються символом соборності. Ми сприймаємо християнську віру, передусім, як консолідуючу, інтегруючу силу, тому 1025-річчя Хрещення Русі, яке буде відзначатися в кожному селі, місті, регіоні, повинно бути проведено на найвищому рівні», – не одноразово наголошував Президент України В.Ф.Янукович.

   Сьогодні в рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, відділом культури райдержадміністрації, у читальному залі районної бібліотеки для дорослих організовано перегляд фільму «Дорога до храму». Людно в ці дні біля виставки «Хрещення в нове життя». Про подію, яка відбулася десять століть тому, підготовлено та розповсюджено буклет серед відвідувачів «Великий дар хрещення: історична довідка» із циклу «Прихили своє серце до Бога».

   Районна бібліотека для дітей працює за програмою «З Інтернетом – до вершин духовності» в рамках Всеукраїнської програми «Бібліоміст». Цей проект спрямований на  забезпечення інформаційної підтримки дітей, що навчаються в Недільній школі духовності, яка працює при Олександрівському Свято-Успенському храмі.

   В зв’язку з цим, при районній бібліотеці для дітей створено дитячий інформаційний центр православ’я «Віра і Надія». В інформаційному центрі православ’я відбуваються віртуальні екскурсії до храмів «Є храм у душі кожного із нас», демонструються слайдові презентації по церковно-обрядових і народних святах «Сузір’я свят», готуються та розповсюджуються інформаційні листівки «Храм і бібліотека: два світи, що духовно поєдналися», рекомендаційні списки християнських сайтів для дітей «Храм починається з нашого серця».

Кількість переглядів: 45