Малюнок під відкритим небом

22 травня в Олександрівському центральному сквері відбувся „Весняний пленер –  2014” (малюнок під відкритим небом) під девізом „Олександрівка — мій рідний край!”, естафету якого підхопили у кіровоградців працівники районного центру дитячої та юнацької творчості на чолі з Ж.В. Скрипник. 

Відкрила конкурс дитячого малюнку  голова Олександрівського  районного літературно-мистецького об’єднання „Крила” О.Л. Шпирка.  Оксана Леонідівна наголосила на важливості творчого розвитку дітей, на вмінні помічати навколо себе розмаїття барв, красу і тепло рідного краю. Діти з захопленням слухали веселковий вірш О.Л. Шпирки, написаний з нагоди цього весняного творчого свята.

Потім гуртківці РЦДЮТ розмістились на траві, під деревами, малювати на папері пейзажі рідного краю  простими, кольоровими олівцями, аквареллю та іншими технічними засобами.

А гуртківці художньо-естетичного напрямку створювали для юних художників атмосферу гарного настрою.

Як зазначила директор РЦДЮТ Ж.В. Скрипник, кращі роботи дітей „Весняного пленеру  -2014” на тематику „Олександрівка — мій рідний край” 2 червня в рамках Міжнародного дня захисту дітей будуть нагороджені призами.

Кількість переглядів: 295