Машини пішли прямо на фронт, а земляки просили військових: “Тільки поверніться живими”

8 серпня Олександрівська громада відправила  у зону бойових дій на Схід України  для потреб армії два  КамАЗи  та ЗІЛ. Машини пішли  на фронт не порожніми, а з гуманітарним вантажем.  ЗІЛ  повністю завантажений водою та  згущеним молоком, а один з КамАЗів  – продуктами та засобами гігієни, зібраними громадою району для наших  воїнів-земляків, які  беруть участь в АТО на Сході країни.

Олександрівщина вже не вперше відправляє  гуманітарну допомогу та армійське спорядження  воїнам. Та цього разу, крім  продовольства,  на фронт пішла  ще й   техніка. Великі вантажівки надали для  військових потреб у зоні АТО керівники фермерських господарств ФГ Гусака Віктор Гусак, він же і повністю завантажив ЗІЛ  водою та згущеним молоком, ПАТ „2-ге імені Петровського”  Віталій Лозовий, ФГ Москаленка  Микола Москаленко. За  вантажем і технікою  прибули бійці третього полку спецпризначення з Кіровоградщини, вони ж сіли за  кермо автомобілів і безпосередньо доставлять  техніку і  гуманітарний  вантаж у зону  бойових дій. Виступаючи перед Олександрівською громадою, заступник командира підполковник Сергій Єременко  подякував олександрівцям зо постійну підтримку, розуміння складності нинішньої ситуації і допомогу військовим. Він підкреслив, що саме  прості  українці  найбільше розуміють і всіма силами допомагають  військовим і матеріально, і морально вести боротьбу з окупантами за  єдність і незалежність України. Він так і  сказав, звертаючись до громади : "Якби не ви, там у зоні бойових дій  нам було  ще важче". За словами  Сергія Єременка,  бойовий дух  наших хлопців  високий, але потрібна матеріальна допомога. У військових  не вистачає води, навіть хліба, бо там  не працюють хлібозаводи. Тому наша допомога їм вкрай важлива.

На цьому наголошували і керівники району  голова РДА Сергій Шпирка та  перший заступник голови Василь Кириченко, голова райради  Микола Марфула, селищний голова Василь Захаров. Вони  просили  хлопців берегти себе і запевнили, що наша  допомога армії буде  постійною, воїни можуть розраховувати на олександрівців та районну владу. У районі  створено благодійний фонд для збору коштів. За зібрані кошти вже придбано і передано   землякам у зону бойових дій  військове спорядження, надано кошти на лікування тяжкопораненому  нашому земляку з Підлісного Юрію Савельєву. "Ми гуртом витягнемо  його і поставимо на ноги", – запевнив  воїнів-побратимів  Юрія перший заступник голови РДА Василь Кириченко.  А всі гуртом  олександрівці, які зібралися того  дня на  проводи на фронт , зі сльозами на очах благали воїнів тільки  повернутися живими.

Загиблих  у зоні  проведення АТО земляків всі гуртом пом’янули за християнським звичаєм молитвою, яку провів  настоятель Свято-Успенської церкви в Олександрівці  отець Володимир. Він  же  і благословив  в  ім’я захисту України  та освятив техніку та вантаж, які відправляються  на фронт.

Громада  провела  військових оплесками, молитвою до Всевишнього берегти їх та сльозами  на очах. Тільки поверніться живими.

 

Кількість переглядів: 281