“Майбутнє лісу у твоїх руках”

21 березня, у Міжнародний день лісів, на Кіровоградщині розпочалась Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”. У заходах, організованих лісівниками області, взяли участь юні та дорослі друзі лісу, щоб спільними зусиллями поповнити скарбничку добрих справ на користь довкілля та майбутніх поколінь.

Учні Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва спільно з представниками місцевої влади та мас-медіа долучилися до державної лісової охорони Олександрівського лісгоспу.  Учасники заходу разом  з начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Наталією Ревенко, головою Олександрівської райдержадміністрації Ольгою Боротою та головою Олександрівської районної ради Григорієм Гончаренком створювали лісові культури на зрубах поруч із селом Підлісним. Шанувальники лісу дружньо висадили близько семи тисяч сіянців дуба звичайного.

Спілкуючись із юними лісівниками, Наталія Ревенко закликала їх бережливо ставитися до зеленої окраси Кіровоградщини, дбати про лісові насадження, які відіграють важливу роль у збереженні екологічної рівноваги степового регіону.

Лісівники пригостили учасників заходу чаєм та вручили юним природолюбам солодкі сюрпризи й саджанці декоративних рослин, якими діти прикрасять територію свого навчального закладу.

Кількість переглядів: 39