Майбутнє починається согодні

З метою  знайомства учнів зі світом професій, з правилами вибору професії, інформацією про стан, потребу і динаміку ринку праці, зміст та перспективи розвитку сучасних професій та їх вимоги до особи, форми та умови оволодіння ними, можливості професійно-кваліфікаційного зростання і побудови кар’єри, 16 квітня Олександрівським РЦЗ  було проведено «День відкритих дверей», на який завітали учні Несватківського НВК, а 17 квітня відбулася Виїзна профорієнтаційна акція до Староосотської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів, в ході якої було проведено профорієнтаційний урок на тему «Світ професій та моє місце у ньому». Майбутніх випускників ознайомлено з основною класифікацією професій за предметом праці, розглянуто різні шляхи вивчення професії, та рекомендації щодо правильності вибору. Учні мали змогу ознайомитись з описами популярних професій, розміщених в профінформаційних папках. А ще дізнались про  нові професії, які нещодавно з’явились на ринку праці.

В ході заходів школярі прийняли участь в  профорієнтаційних іграх “Хто є хто”, «Асоціація», «Оптимісти і скептики», де кожен зміг відстояти власну позицію щодо обраної професії.

По закінченню уроку випускникам було запропоновано пройти профдіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення та виявлення професійно важливих  якостей. 

Приємно, що після подібних профорієнтаційних заходів у дитячих душах залишаються прекрасні враження, розширюється їх кругозір в світі професій. А головне, що вони збагатили  свої знання і мають більше шансів зробити вірний вибір на шляху до вирішення головного питання «Ким бути?».

Кількість переглядів: 67