Майдан – це стан душі і поклик серця

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами – Охоронцями на небі.

Пять років тому вони стояли на Майдані за правду, за свободу, за чесні та рівні права, зрештою, за майбутнє для України та українців. Вони так безстрашно боролись, підставляючи груди під кулі на Майдані, на Грушевського, на Інститутській. Вони різні, та всіх їх об’єднала любов до України. Герої Небесної Сотні – саме такими запам’ятає історія полеглих у 2014-ому під час Революції Гідності. 

В пам’ять про Героїв Революції Гідності районна бібліотека для дітей провела з учнями 9Б класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»(класний керівник Шевчук Любов Михайлівна) вахту пам’яті. 

«Майдан – це стан душі і поклик серця». Крім розповіді бібліотекарів, присутні переглянули відеосюжет «Реквієм Небесній Сотні» та відеокліп «Заплакало небо», а також познайомились з виставкою – інсталяцією «А Сотню вже зустріли небеса…».

Їхній подвиг неоціненний для України. Їхньою кров’ю омита нова держава. Вони вже вплинули на душі і серця і впливатимуть надалі…
Нашим обов’язком є будувати ту державу за яку вони загинули. Нашим обов’язком є пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей які були серед нас.

Кількість переглядів: 28