Медичні заклади Кіровоградщини потребують лікарів-акушерів-гінекологів та акушерок

Міжнародний день акушерства: на Кіровоградщині зареєстровано 6 вакансій для медиків, які допомагають малюкам з’являтися на світ

Сьогодні, 5 травня, відзначають своє професійне свято всі акушери в 50 країнах світу і 9 тисяч акушерів-гінекологів в Україні. Праця цієї категорії медиків незамінна, за великим рахунком, саме акушерки допомагають малюкам з’являтися на світ.

Наразі медичні заклади Кіровоградщини потребують двох лікарів-акушерів-гінекологів та 4 акушерок.
Лікарів-акушерів-гінекологів потребують центральні районні лікарні Голованівщини та Маловисківщини. Заробітна плата: 4 723 та 8 503 грн відповідно. Обидві вакансії, серед умов соціальної сфери, передбачають надання житла.
Акушерки потрібні у медичних закладах Олександрівщини (1 вакансія, заробітна плата – 4 950 грн) та Благовіщенщини (3 вакансії, заробітна плата – 4 723 грн). Серед іншого, у вакансіях зареєстрованих роботодавцями Благовіщенського району надається додаткова відпустка терміном 7 календарних днів.
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 2