Медики району підбили підсумки року, що минув та визначилися з планами на майбутнє

1 лютого в актовому залі ЦРЛ Олександрівського району відбулося підбиття підсумків діяльності закладів охорони здоров’я у 2018 році та розглянуто плани діяльності на 2019 рік. На заході були присутні заступник головного лікаря ЦРЛ Олександрівського району Микола Куценко, головний лікар КНП Олександрівський ЦПМСД Олександр Зубаха, завідуючі відділеннями ЦРЛ, лікарі та молодший медичний персонал. На захід були запрошені голова райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Про результати діяльності галузі у 2018 році та завдання на 2019 рік інформували Микола Куценко та Олександр Зубаха, а потім було заслухано доповіді завідуючих відділень.

На заході визначилися з основними напрямками роботи закладів охорони здоров’я у форматі реформування галузі.

Разом з керівниками району медики обговорили результати проведення у державі медичної реформи, відзначили суттєве покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району, а також обговорили актуальні питання діяльності галузі у цьому році.

Ольга Борота та Григорій Гончаренко розповіли про кроки влади щодо підтримки медичної галузі, подякували всім присутнім за плідну роботу протягом 2018 року та пообіцяли й надали всіляку підтримку медицини у районі.

Кількість переглядів: 59