Медики району підбили підсумки року, що минув та визначилися з планами на майбутнє

24 січня в актовому залі КНП “ЦРЛ Олександрівського району” відбулося підбиття підсумків діяльності закладів охорони здоров’я у 2019 році та розглянуто плани діяльності на наступний рік. На заході були присутні директор КНП “ЦРЛ Олександрівського району” Алла Гресь, головний лікар КНП “Олександрівський  ЦПМСД”  Олександр Зубаха, завідуючі відділеннями ЦРЛ, лікарі та молодший медичний персонал. На захід були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Про результати діяльності галузі у 2019 році та завдання на 2020 рік інформували Алла Гресь та Олександр Зубаха, які в цілому позитивно відзначили роботу галузі у звітному періоді.  Також було заслухано доповіді завідуючих відділень, та спеціалістів.

Основним питанням, яке обговорювалося на заході, було питання діяльності медичної галузі району у рамках реформування вторинної ланки медицини, яке розпочнеться з квітня 2020 року. Зокрема, директор КНП “ЦРЛ Олександрівського району” Алла Гресь повідомила, що в цілому головний медичний заклад району готовий до роботи у новому форматі.

Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко розповіли про кроки влади щодо підтримки медичної галузі, подякували всім присутнім за плідну роботу протягом 2019 року та пообіцяли й надали всіляку підтримку медицини у районі.

Кількість переглядів: 25