Медики району підбили підсумки року, що минув та визначилися з планами на майбутнє

9 лютого в актовому залі ЦРЛ Олександрівського району відбулося підбиття підсумків діяльності закладів охорони здоров’я у 2017 році та розглянуто плани діяльності на 2018 рік. На заході були присутні головний лікар ЦРЛ Олександрівського району Алла Гресь, головний лікар ЦПМСД Олександрівського району Олександр Зубаха, завідуючі відділеннями ЦРЛ, лікарі та молодший медичний персонал. На захід були запрошені голова райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Про результати діяльності галузі у 2017 році та завдання на 2018 рік інформували головні лікарі Алла Гресь та Олександр Зубаха, а потім було заслухано доповіді завідуючих відділень.

На заході визначилися з основними заходами по підготовці до виїзного засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу, до якого входить і наш район, на базі ЦРЛ Олександрівського району у червні 2018 року.

Разом з керівниками району медики обговорили проведення у державі медичної реформи, відзначили суттєве покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району, а також обговорили актуальні питання діяльності галузі у цьому році.

Активно обговорювались і процеси об’єднання територіальних громад, зокрема функціонування закладів охорони здоров’я у форматі ОТГ.

Ольга Борота та Григорій Гончаренко розповіли про кроки влади щодо підтримки медичної галузі, подякували всім присутнім за плідну роботу протягом 2017 року та пообіцяли й надали всіляку підтримку медицини у районі.

Кількість переглядів: 44