Ми обираємо здоров’я

16 травня 2019 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу “Молодь обирає здоров’я”. Відповідно до програми фестивалю була проведена конкурсна програма, яка складалася із літературно – музично – спортивної міні – композиції, вікторини “Що я знаю про здоровий спосіб життя?” та тренінги , які були спрямовані на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, а також молодь була ознайомлена зі своїми правами та методами захисту прав на здоровий спосіб життя. У фестивалі взяли участь 14 команд.

  Олександрівський район на обласному конкурсі традиційно представляла команда «Здорово» Олександрівського РЦДЮТ в складі Михалюк Валерії, Гречки Артема, Марченка Владислава, Каракуленко Дарії, Тірпак Анни, Крамар Елеонори, Предземірського Артура, керівник – Н.В. Михалюк.

Гуртківці нашого закладу, маючи креативний підхід у розв’язанні проблем збереження здоров’я , в номінації «літературно – музична – спортивна міні – композиції» зайняли І місце, у вікторині “Що я знаю про здоровий спосіб життя?” Валерія Михалюк  посіла ІІІ місце, у номінації «Плакат»  вихованки гуртка «Барвінок» Аліна Кубрак і Тамара Бондаренко (керівник Т.М. Чорногор) здобули відповідно ІІ і ІІІ місця.

14 команд – переможниць районних етапів фестивалю  продемонстрували свої виступи на тематику здорового способу життя, використовуючи вокальні, хореографічні, театральні та спортивні здібності.  Наші гуртківці відзначені дипломами і подарунками.

Кількість переглядів: 28