Мирні демонстрації не повинні закінчуватися кров’ю

Мирні демонстрації не повинні закінчуватися кров’ю, – зазначив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв під час засідання круглого столу на тему: „Національна єдність та громадська злагода: історичні та сучасні аспекти”.

Події, які відбуваються останнім часом в столиці нашої країни і є найбільш обговорюваними, дають зрозуміти, які загрози для українського суспільства та держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння. Адже зараз мирні акції переростають у масові безпорядки, супроводжуються погромами та підпалами, застосуванням насильства і несуть загрозу не лише для жителів Києва, а й усієї України.

Президент України Віктор Янукович налаштований докласти максимум зусиль для мирного врегулювання ситуації в центрі Києва на основі діалогу. Глава держави доручив створити комісію з представників Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України і представників опозиції, яка займеться вирішенням кризової ситуації в країні.

Безумовним і найголовнішим пріоритетом нинішньої влади є збереження в Україні стабільної правової незалежної демократичної держави, непорушність її територіальної цілісності і суверенітету, що є запорукою вільної реалізації громадянами своїх прав і законних інтересів.

Нашими головними завданнями у цьому зв’язку є забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації у регіоні, громадського спокою і безпеки громадян. Будь-які незаконні та деструктивні дії лише ослаблюють державу та підривають її можливості щодо забезпечення прав громадян.

Кількість переглядів: 125