“Мобільно-консультаційний пункт соціальної роботи”

19 квітня в рамках діяльності “Мобільно-консультаційного пункту соціальної роботи”  на території Михайлівської сільської ради працювали методист відділу методичного забезпечення Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді Оксана Краснюк та спеціалісти Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Науменко і Юлія Костенко.

Було проведено роз’яснювально-профілактичну роботу в родинах, де неповнолітні скоїли злочин та звільнені від відбування покарання з випробуванням. Також проводилася пропаганда засад відповідального батьківства в сім’ях, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах саме з причини ухиляння від належного виконання своїх батьківських обов’язків. Вивчалися потреби учасника антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території с. Михайлівка. Надано інформацію, щодо пільг, які мають ці категорії населення.

Олена Коваленко – заступник директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводила навчання для кандидатів у патронатні вихователі. Воно проходило на звичній території для родини, тобто безпосередньо у їхньому будинку. Під час тренінгу усім членам родини доводилося вирішувати складні задачі, які можуть виникнути у патронатній родині під час виконання їхніх обов’язків.

Кількість переглядів: 22