Моя майбутня професія

Вибір професійної долі – це складне завдання, що ставить життя перед молоддю. Як же юнакам та дівчатам, які тільки входять у дорослий світ, серед широкої палітри професій знайти ту, яка стане справою усього життя? Як не помилитися у виборі життєвої стежини й обрати ту, що гарантуватиме і стабільну роботу, і гідні заробітки?

З метою надання допомоги випускникам шкіл у виборі професії Олександрівським   районним центром зайнятості було проведено профорієнтаційний масовий захід «Виїзну акцію центру зайнятості» в Підлісненський навчально-виховний комплекс.

Метою заходу була активізація знань дітей про різноманітність світу професій, орієнтація на непривабливі робітничі професії, формування шанобливого ставлення до непрестижної, але суспільно-корисної праці.  

В ході заходу з дітьми проведено профорієнтаційні бесіди, під час яких школярі отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, обирали найбільш значимі для кожного мотиви вибору професії.

По закінченню уроку майбутнім випускникам було запропоновано пройти профдіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення та виявлення професійно важливих якостей

Після проведеної зустрічі кожен учасник дізнався для себе щось корисне і тепер настав час обмірковувати отриману інформацію та зробити певні висновки, які допоможуть обрати майбутній шлях у житті більш свідомо та вдало.        

Кількість переглядів: 50