“Моє майбутнє- майбутнє України”

Молодь – головна рушійна сила сучасного світу. Вона перебуває в центрі всіх подій. Молоді люди швидше пристосовуються і адаптуються в постійних мінливих умовах сучасної економіки, вони легше навчаються і тому  найбільш затребувані на сучасному ринку праці. З певних причин  посилення вимог до потенційних кандидатів у багато разів збільшило конкуренцію і зробило працевлаштування молоді досить важким.

Тому з метою формування відповідального ставлення молодих людей до вибору професії , ознайомлення з такими поняттями, як самооцінка, темперамент і професія, важливі риси характеру; виявлення і формування певної  мотивації вибору професії, правильного розуміння  сутності професійного самовизначення 22 листопада на базі Несватківської філії КЗ “Олександрівське НВО№2” було проведено профорієнтаційний захід для учнів  та класних керівників 9-11 класів “Моє майбутнє-  майбутнє  України”.

Основним завданням даної зустрічі стала презентація та опрацювання “Веб-базованої платформи для онлайн профорієнтаційного консультування”Моя професія:консультаційна мережа”. Учні отримали конкретні рекомендації    щодо опрацювання даного матеріалу та подальшої співпраці з фахівцем служби зайнятості.

Крім цього було проведено інтерактивну гру “У світі професій”.Учні виявили вміння швидко та неординарно вирішувати завдання  конкурсів, таких як: ”Чий це інструмент?”,”Крокодил”,”Збери літери”.

Подальша співпраця з молоддю-випускниками надасть змогу нам,спеціалістам, отримати чітке уявлення про проблеми , які виникають при виборі професі,а молоді – отримати конкретні та практичні поради і рекомендації.

Кількість переглядів: 9