На базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН відбувся День поля

22 червня  на базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН відбувся захід – День поля “Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2018 року”.

Привітав учасників традиційного Дня поля голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Участь у заходах з нагоди відзначення Дня поля взяли посадовці, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, науковці, представники компаній-дистриб’юторів засобів захисту рослин, добрив та сільськогосподарської техніки. Від Олександрівського району у заходах взяли участь начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Василь Діброва, директор ТОВ “Трайдент Кепітал” Юрій Осіпов, головний агроном  ТОВ “Трайдент Кепітал” Володимир Андрейко, інженер ТОВ “Трайдент Кепітал” В’ячеслав Вітер директор СТОВ “Агрофірма Ясенівська” Дмитро Мамалат, заступник голови ФГ “Москаленко” Ярослав Москаленко, директор ТДВ “Фундукліївське ХПП” Василь Зеленько, заступник голови ФГ “Сокол” Олександр Сокол, заступник директора СФГ “Дєдов” Олександр Закревський, головний агроном СФГ “Дєдов” Василь Сачук, директор ФГ “Снісаренка” Григорій Снісаренко.

Голова облдержадміністрації подякував керівникам агропідприємств за співфінансування реалізації соціально-важливих проектів, за підтримку закладів освіти та охорони здоров’я.

По завершенні огляду розпочався основний захід – семінар на тему: “Особливості збирання та підготовки до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2018 року” за участі аграрії та науковців. На порядку денному семінару – низка питань, що стосуються науково-інноваційного забезпечення розвитку агропромислового виробництва на Кіровоградщині за умов посилення континентальності клімату, адаптивності і продуктивності сортів озимих зернових культур, оцінки новітніх сортів ярих зернових культур та особливостей їх вирощування в умовах ризикованого землеробства, технологічних особливостей застосування сільськогосподарської техніки для збирання урожаю тощо.

У програмі Дня поля також був огляд сучасних виробничих потужностей та виставкового комплексу сільськогосподарської техніки заводу ПАТ “Ельворті”.

Кількість переглядів: 29