На екскурсію до вогнеборців

Олександрівським районним центром зайнятості, у рамках Місячника професійної орієнтації молоді «Права знай, себе пізнавай, професію обирай», для школярів організовано професіографічну екскурсію до Олександрівської пожежно-рятувальної частини територіального управління України МНС у Кіровоградській області №29.

Під час екскурсії учні дізналися чимало цікавого, зокрема про техногенну та пожежну ситуацію на Олександрівщині; про найважливіші аспекти роботи пожежника; про їхні сучасні традиції та побут; ознайомилися з пожежно-рятувальною технікою, функціями та призначенням кожного приладу та обладнання, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій формі присутнім розповіли, як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку отримання повідомлень про вищевказані ситуації, про те, наскільки від швидких та відпрацьованих дій пожежників залежить часом життя людей, їх добробут та спокій. Також продемонстровано роботу рятувальників під час гасіння пожеж на навчальній вишці, що збудована спеціально для відпрацювання навичок локалізації пожеж у багатоповерхових будівлях, спускання по стіні на страхувальному тросі. А також продемонстровано спеціальний одяг вогнеборців (бронежилет, захисний протикислотний костюм тощо), у якому можна заходити у місця з високою температурою та відкритим полум’ям.

Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, ставили запитання працівникам пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку про захід, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником. По закінченню бесіди учні подякували представникам МНС за влаштовану зустріч та пообіцяли прийти ще раз.

Кількість переглядів: 42