На Кіровоградщині потрібні 17 лаборантів

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає лаборантів різного спрямування.
Так, роботодавці області потребують 3 техніків-лаборантів (по 1 фахівцю потрібні підприємствам для масового механізованого випікання хлібних виробів Знам’янки та Кропивницького, а також одній з лікарень Олександрії). Також у Кропивницькому комбінат хлібопродуктів потребує начальника (завідувача) виробничої лабораторії.


2 лаборантів (медицина) запрошують лікувальні
 заклади Кропивницького та Голованівська. Агропідприємства Долинщини та Новгородківщини потребують 2 лаборантів (біологічні дослідження).
Гірничодобувні підприємства, що розміщені на Кіровоградщині потребують по одному лаборанту мінералогічного аналізу (Новомиргородський район), лаборанту з аналізу формувальних та шихтових сумішей (Маловисківський район), а також лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу (Долинський район).
Крім того, 1 лікаря-лаборанта шукає лікувальний заклад Олександрійщини, а одна з лікарень Олександрівщини потребує 1 рентгенолаборанта. У той же час одне з підприємств з виробництва продуктів борошномельно-круп’яної промисловості Світловодщини потребує 1 лаборанта хімічного аналізу.
Один з навчальних закладів Олександрії потребує трьох завідувачів лабораторії (освіта) за спеціальностями «Організація перевезень і управління на автотранспорті», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та лабораторії електронних пристроїв.
Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 7500 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до рівня освіти, посади працівника, стажу роботи та навичок у роботі з обладнанням для лабораторних досліджень.
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 4