На Кіровоградщині потрібні близько 20 сантехників

Санітарно-технічні комунікації – це «кровоносні судини» кожного приміщення, яким проходить вода, газ, тепло. Прокладають, встановлюють і ремонтують водяні, опалювальні, каналізаційні і газові системи, спостерігають за її експлуатацією саме слюсарі-сантехніки.
Кваліфіковані слюсарі-сантехніки завжди мають роботу, оскільки важко уявити собі сучасну житлову або адміністративну будову без чітко налагодженої та відрегульованої системи санітарно-технічного обладнання.

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних сантехніках.
Так, роботодавці області зареєстрували 16 вакансій для майстрів сантехнічних робіт.
Що ж до рівня заробітної плати, то своїм фахівцям роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 9924 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до працівника та його розряду, стажу та досвіду роботи кандидата на посаду та графіком роботи.
На Кропивниччині потрібні 11 слюсарів-сантехніків, по 1 вакансії відкриті У Долинському, Знам’янському, Маловисківському, Олександрівському та Світловодському районах Кіровоградської області.
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 2