На Кіровоградщині статус безробітного мають 78 переселенців

Портрет безробітного переселенця на Кіровоградщині: жінка, від 35 до 45 років, з вищою освітою

Протягом січня-жовтня 2020 року отримували послуги служби зайнятості Кіровоградської області 224 внутрішньо переміщених особи, які отримали довідку  відповідно  до  постанови  Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», з них 165 осіб мали статус безробітного.

Служба зайнятості Кіровоградської області сприяла працевлаштуванню 38 внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

За видами економічної діяльності, за направленням служби зайнятості кожен четвертий, з числа безробітних ВПО, був працевлаштований в сільському господарстві, кожен шостий у переробній промисловості, кожен восьмий в торгівлі і ремонті автотранспортних засобів, кожен десятий у державному управлінні, освіті, у сфері адміністративного і допоміжного обслуговування та ін.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходило 4 безробітних з числа ВПО. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 9 осіб.

Станом на 1 листопада 2020 року статус безробітного мали  78 ВПО, з них 51 особа отримувала  допомогу по  безробіттю  (середній  розмір якої становив 2675 грн).

Безробітними з числа переселенців є, у переважній більшості, представники жіночої статі (69,2%).

Вікова структура безробітних з числа ВПО є наступною: частка молоді серед переселенців у віці до 35 років становить 34,6%, осіб віком до 45 років – 35,9%,  питома вага осіб старше 45 років – 29,5%.

Розподіл ВПО за освітою є наступним: особи з вищою освітою становлять 53,8%, з професійно-технічною, початковою та середньою – 23,1%.

Професійна структура безробітних з числа ВПО: кожний другий – законодавці, фахівці, професіонали, службовці, кожний третій особи з робітничими професіям та кожен п’ятий – особи без професійної підготовки.

Кількість переглядів: 2