На Кіровоградщині вільними єпонад 40 вакансій для майстрів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у майстрах різного спрямування.

Роботодавці області потребують 43 працівників за посадами: «Майстер», «Майстер з ремонту», «Майстер з ремонту устаткування (промисловість)», «Майстер локомотивного депо», «Майстер виробничого навчання водінню»,«Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»,«Майстер виробництва», «Майстер виробничого навчання»та «Майстер дільниці». Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4173 грн. до 13 826 гривень.

Наразі майстрів потребують Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького, Центральноукраїнський національний технічний університет, Локомотивне депо Знам’янка, ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів», Філія«Голованівський райавтодор» та ін.

Актуальними є вакансії для майстрів у Знам’янському (17 вакансій), Кропивницькому (13 вакансій), Долинському (6 вакансій), Добровеличківському(2 вакансії), Голованівському (2 вакансії), Олександрійському (2 вакансії) та Світловодському (1 вакансія) районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 1