На Кіровоградщині зафіксовано 82 випадки захворювання на коронавірус, із них 4 летальні

На Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 82 випадки захворювання на коронавірус, із яких чотири летальних.

Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь сьогодні, 9 квітня, у своєму Телеграм-каналі.

«Помер 72-річний чоловік, який тривалий час перебував у Центральній міській лікарні в Кропивницькому з хворобою серця та був інфікований на коронавірус. Також у приватній клініці від поліорганної недостатності померла 54-річна жінка. Посмертні результати ПЛР-тестування підтвердили її інфікування на COVID-19», – зазначив Андрій Балонь.

За словами голови ОДА, наразі на COVID-19 в регіоні лікуються 78 осіб. Із них 61 мешканець Кропивницького, сім мешканців Кропивницького району, п’ять мешканців Долинського району. У обласній лікарні продовжують перебувати одна жінка з Олександрії, одна жінка з с. Мар’ївка Компаніївського району, один чоловік з с. Паліївка Маловисківського району і одна чоловік із смт. Вільшанка. У цих чотирьох пацієнтів також підтверджено коронавірус.

«1 випадок захворювання на коронавірус зафіксували в Знам’янському районі. У 54-річної жінки виявили коронавірус під час її перебування в ЦРЛ. Наразі вирішується питання її госпіталізації в обласну лікарню», – розповів про Андрій Балонь.

За його словами, серед хворих 50 осіб знаходяться на госпіталізації.

«Серед госпіталізованих пацієнтів у середньому стані важкості знаходяться 39 осіб, у важкому стані – сім осіб, у стані ближче до задовільного – чотири», – резюмував Андрій Балонь.

Кількість переглядів: 11