На Кіровоградщині зусиллями податківців легалізовано працю понад тисячі працівників

З початку цього року фахівцями територіальних органів ДФС у рамках заходів з легалізації ринку праці вдалося офіційно працевлаштувати 1170 осіб. При цьому, лише 24 неоформлених працівники були виявлені у ході фактичних перевірок, усі інші – в результаті проведення індивідуальної роботи з працедавцями. Це і співбесіди, і заслуховування робочими групами, і участь у спільних з органами виконавчої влади комісіях.

У результаті детінізації ринку праці бюджети Кіровоградської області отримали ресурс у понад 10 млн грн.

 У Головному управлінні ДФС в області наголошують: лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.

«Вже не перший рік одним з головних напрямів діяльності фіскальної служби є робота з легалізації найманих працівників, підвищення рівня оплати праці та недопущення виплати зарплат менше мінімально встановленого рівня. На сьогодні боротьба із зарплатою у “конвертах” – це один із важливих ресурсів наповнення бюджетів. Зростання надходжень значною мірою пов’язане з легалізацією доходів населення та боротьбою із “тіньовою” економікою. Завдяки змінам до законодавства у роботодавців значно підвищився ступінь відповідальності за порушення у цій сфері», – зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Кількість переглядів: 0