На контролі автобусне сполучення

На черговій оперативній нараді, яку провів 12 серпня  голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв розглянуто  питання реалізації  у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема питання організації  транспортного обслуговування населення  в Олександрівському районі.

Відкриваючи нараду голова РДА  наголосив, що  Президент України у  нових соціальних ініціативах  підкреслює на важливості  розвитку транспортної мережі, на підвищенні якості  транспортних послуг та покращенні пасажирських перевезень. 

На сьогодні у районі  53 населених пункти охоплені  автобусним сполученням, або 96,2 відсотка .Два сільські населені пункти  мають пішохідну доступність  до автобусної зупинки. Перевезення пасажирів здійснюється  на семи приміських маршрутах, що дає змогу  практично охопити  автобусним сполучення усі населені пункти.

На безкоштовний пільговий проїзд  мають право у районі 9102 пільговики за 35 категоріями. Фінансування видатків  на компенсаційні виплати  за пільговий проїзд окремих категорій громадян   транспортом загального користування  у міському і приміському сполученні  здійснюється в межах затверджених бюджетних призначень управлінням соціального захисту населення.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації  створено мобільну групу, яка відповідно до затверджених графіків  щоквартально проводить  перевірки суб’єктів  господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів  на внутрішньо районних  автобусних маршрутах щодо виконання вимог транспортного законодавства  та  задоволення потреб населення  у  наданні послуг  пасажиро перевезення.

 Також у ході наради розглянуто питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та рівень завершення проведення ремонтних робіт в закладах освіти в розрізі територій та про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 48