На Олександрівщині визначилися, на що витратити європейські гроші

Координатор Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” в Кіровоградській області Тетяна Головченко провела презинтації третьої фази Проекту та підписала договір про спільне пратнерство з двома сільськими радами та їхніми організаціями громад , які стали учасниками Проекту, – Голиківською (“Віра в майбутнє с. Голикове”) та Розумівською (“Розумівська віра”).

Як повідомлялося раніше, на Олександрівщині участь у третій фазі Проекту крім названих сільських громад братимуть ще Соснівська та Михайлівська. У ході зустрічі Гетяни Головченко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Василем Кириченком, головою районної ради Миколою Марфулою з Голиківською та Розумівською сільськими громадами було з’ясовано, що у Голиковому гроші Європейського Союзу беззаперечно будуть використані на облаштування місцевої школи. У Розумівці, на що використати запропоновані ЄС кошти, ще не визначилися – або на ремонт ФАПу, або на розвиток та оснащення сільськогосподарського кооперативу. 

„Не так важливо, яке рішання прийме громада, головне, що й перша, й друга пропозиції підуть лише на користь сільським жителям”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко.

Кількість переглядів: 45