На порядку денному впровадження в районі політики з енергозбереження

14 липня голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка за участі голови районної ради Миколи Марфула та радника голови райдержадміністрації Василя Кириченка провели нараду з головами сільських та селищних рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади та керівниками підприємств і організацій району. На нараді розглядалося питання енергозбереження та економії природного газу, підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2014-2015 року.

Відкриваючи нараду голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка наголосив, що урядом, у зв’язку із кризовою ситуацією у газовій сфері, прийнято відповідні рішення та створено антикризовий енергетичний штаб, завдання якого раціональне використання енергетичних ресурсів у державі (їх наявності та споживання), а також вжити заходів щодо енергозбереження та енергоефективності.

Відповідно до цих завдань, в районі необхідно розробити графік помісячного скорочення споживання газу не менше ніж на 10%, порівняно з минулим опалювальним сезоном за рахунок впровадження енергоощадних технологій.

На нараді було заслухано звіти голів сільських та селищних рад стосовно підготовки та забезпечення закладів соціальної, сфери розташованих на їх території, паливом до опалювального сезону.

Зокрема Олександрівський селищний голова Василь Захаров зазначив, що ними придбано два піролізні котли які будуть встановлені в закладах бюджетної сфери.

Несватківський сільський голова Сергій Тукало звернув особливу увагу на роботу з населенням стосовно економії природного газу та переходу на альтернативні види палива.

В обговоренні даного питання активну участь взяли: головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, Розумівський, Староосотський сільські голови Микола Христинко та Юрій Брюховецький.

На нараді було розглянуто питання стосовно переводу Ставидлянського та Голиківського НВК на альтернативні види опалення.

Кількість переглядів: 68