На позачерговій сесії районної ради внесли зміни до районного бюджету

8 серпня під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка відбулася позачергова сесія районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 28. Також у роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, керівник структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, сільські та селищні голови. 

Сесією розглянуто одне питання – Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 268 “Про районний бюджет на 2018 рік”. Зокрема, депутати збільшили доходи районного бюджету на 624 тис. грн., з них: по загальному фонду на 224 тис. грн., по спеціальному фонду на 400 тис. грн.
Також збільшено видатки районного бюджету на 624 тис. грн., з них: по спеціальному фонду на 624 тис. грн.
Окрім того, депутати затвердили субвенцію до обласного бюджету на співфінансування інвестиційного проекту “Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Снісаренка, 1, смт Єлизаветградка, Олександрівського району, Кіровоградської області” з виготовленням проектно-кошторисної документації 624 тис. грн., з них за рахунок субвенції Єлизаветградківського селищного бюджету 400 тис.грн.

Кількість переглядів: 22