
Одним із головних питань, які розглядалися на сесії, стало прийняття програми “Центральний регіон – 2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року”. 

Виступаючи перед присутніми, Валерій Авксентьєв наголосив, що програма “Центральний регіон – 2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року” носить соціальний характер, вона є вчасною і реальною на сьогоднішній день. В програмі чітко визначено цілі і завдання практично в кожному населеному пункту району.
– Цей документ, розроблений за участі та з урахуванням пропозицій від територій, розрахований на 5 років, і головна його мета – покращення життя людей. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатський корпус повинні об’єднати свої зусилля і спільно працювати на реалізацію цієї програми, – наголосив голова райдержадміністрації. 

Голова обласної ради Микола Ковальчук зазначив, що реформи, запроваджені Президентом країни та його командою, мають на меті забезпечення економічного зростання, а за цим і соціальний розвиток держави. Президент робить це крок за кроком, без популістських методів, виходячи з реальних економічних можливостей. На сьогоднішній день іншого виходу у держави немає. Далі так жити країна просто не зможе. Це добре усвідомлює Президент України. І наступні 10 років мають стати для країни роками прориву.
– Програма “Центральний регіон – 2015” це – амбітний, широкомасштабний документ, розроблений з ініціативи голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна. Він покликаний вивести за п’ять років Кіровоградську область в число кращих економічно розвинутих регіонів, – зазначив Микола Ковальчук.
– Практичним продовженням цього документу на місцевому рівні є програма “Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року”.
“Реалізовуючи соціально-економічні реформи в області і в районах, необхідно звернути увагу на більш активне залучення інвестицій в економіку регіону, вирішення питання зайнятості населення, а також скористатися аграрним та сировинним ресурсами, які має регіон, – наголосив голова обласної ради.
Депутати обговорили та внесли ряд доповнень до програми і прийняли її в цілому.

Також на сесії було розглянуто звіт про виконання районного бюджету за 2010 рік, стан виконання в 2010 році заходів районної Програми протидії захворювання на туберкульоз у 2008-2011 роках, хід виконання Комплексної програми забезпечення безпеки дорожнього руху в Олександрівському районі на 2009-2012 роки.
Депутати затвердили список народних засідателів Олександрівського районного суду Кіровоградської області, внесли доповнення до Програми розвитку малого підприємництва в Олександрівському районі на 2011-2012 роки, зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 28 “Про районний бюджет на 2011 рік”, до рішення районної ради від 16 грудня 2010 року № 13 “Про утворення президії Олександрівської районної ради”. 

Також було розглянуто питання про діяльність підприємств і організацій спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, ефективність використання їх майна в 2010 році; про передачу частини приміщення Олександрівської районної друкарні на баланс комунальному підприємству “Комсервіс” у постійне користування без зміни права власності; про затвердження структури, чисельного складу та нової редакції Статуту комунального підприємства “Комсервіс” та про призначення Забави О.Г. директором Олександрівського районного комунального агролісогосподарського підприємства.