На сесії районної ради

    30 грудня під головування голови районної ради Василя Скляренка відбулася ІІІ сесія районної ради VІ скликання.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв
, заступник голови райдержадміністрації Лариса Нечепоренко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, сільські та селищні голови.
Перед офіційним відкриттям сесії голова районної ради та голова районної державної адміністрації привітали з 60-річним ювілеєм Олександрівського селищного голову Василя Захарова, а також вручили посвідчення депутатам районної ради.
У ході сесії було прийнято районний бюджет на 2011 рік, внесено зміни до районної Програми соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, інвалідів, дітей – інвалідів та громадян похилого віку на 2010-2014 роки та програми призначення стипендій районної державної адміністрації та районної ради студентам вищих навчальних закладів Ш-ІV рівнів акредитації, денної форми навчання, які взяли на себе зобов’язання після закінчення навчання відпрацювати в закладах освіти, охорони здоров’я та культури району не менше 10 років (на 2009 – 2014 роки ).
Також було затверджено план роботи районної ради на 2011 рік та  перелік загальнорайонних заходів, що фінансуються районною радою у 2011 році.
Кількість переглядів: 64