На шляху до омріяного майбутнього

У психологічній науці накопичений чималий досвід,що допомагає подолати труднощі, що виникають  у процесі професійного самовизначення, усвідомленого вибору професії. Його суть  полягає в тому,що вибір професії розглядається як багатоетапний процес прийняття рішення.Тому важливим моментом у виборі професії є аналіз помилок під час обмірковування свого майбутнього.

     Вибір   професії у житті-важливий крок. Його мотиви можуть бути різними: хтось наслідує родинні традиції та обирає справу батьків,у когось є висока мрія-стати художником,мистецтвознавцем ,музикантом…. 

   З метою допомоги молоді в усвідомленому виборі професії,реалізації прав на вільний розвиток особистості, на працю,задоволення потреби молоді в отримання доступних профорієнтаційних та психологічних послуг, у рамках проведення місячника”Знайди себе-спроектуй своє майбутнє” 15 листопада була організована зустріч  студентів “Відокремленого структурного підрозділу професійно-технічного училища №16 м. Мала Виска” та учнів 9 класу Олександрівської філії  КЗ”Олександрівське НВО №1”

   Для відвідувачів були організовані екскурсії майстернями та лабораторіями училища, виставки-презентації професій, проведені майстер-класи з професій “Кухар”та «Кухар-кондитер». Гостей пригощали виробами кондитерського виробництва

   На заході молоді  люди  висловлювали власні думки стосовно перспективності їх майбутньої професії ,ділились намірами про подальше працевлаштування після  закінчення навчального закладу.

Кількість переглядів: 3