На шляху до омріяної професії

Літні канікули наближаються до свого кінця, але профорієнтаційна робота, яку здійснюють спеціалісти Олександрівського районного центру зайнятості, триває. Черговий виїзд Мобільного центру профорієнтації було здійснено до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Жовтень».

Головний спеціаліст Олександрівського районного центру зайнятості О. Бондаренко намагався  донести дітям інформацію про значення професії для суспільства, про якості, якими повинен володіти професіонал, визначати фактори, через які не варто обирати ту чи іншу професію та розуміння того, чому одна і та ж характеристика може бути для одних людей достоїнством, а для інших недоліком.

Оскільки діти знаходяться на відпочинку, щоб не обтяжувати їх традиційними формами проведення профорієнтаційних заходів, до роботи були додані розважальні форми: різноманітні конкурси, дидактичні ігри, інформаційні та творчі завдання. Діти побували в ролі представників різних професій, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації.

Захоплення дітей викликали такі ігри, як «Тлумачення професій», «Найважливіша», «Доповніть словечко», «Закінчи речення», «Вгадай професію за описом», «Придумай професію на кожну літеру», «Крокодил» тощо. Діти також працювали в буз-групах, намагалися назвати та класифікувати професії за предметом (об’єктом) праці, відгадували загадки.

Кількість переглядів: 99