Нагороджували обдарованих учнів

18 січня у Михайлівському навчально-виховному об’єднанні відбулася церемонія нагородження обдарованих  учнів навчального закладу за підсумками  ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Комунальний заклад «Михайлівське НВО» за результатами участі у предметних олімпіадах посів ІІ рейтингове місце серед навчально-виховних об’єднань району та третій рік поспіль, продемонстрував належну якість підготовки учнів до даного виду змагань та високий рівень професійної підготовки вчителів. У відповідності до зайнятих місць та їх кількості, призери й переможці з Михайлівської школи, Лісівської та Єлизаветградківської філій, отримали премії та різдвяні подарунки від депутата обласної ради Сергія Савченка. Даний вид заохочення переможців за сумлінне і творче навчання є традиційною формою відзначення  та, проводиться навчально-виховним об’єднанням щорічно, у січні-місяці.

Участь в урочистостях, з нагоди відзначення кращих учнівських досягнень із предметних олімпіад взяли: голова Олесандрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, депутат районної ради Олександр Савченко, виконуюча обов’язки сільського голови Михайлівської сільської ради Анна Вербовська, радник голови районної ради з правового забезпечення Сергій Шевченко, керуючий апаратом виконавчого комітету районної ради Сергій Дудник та ін.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації та голова районної ради відмітили вклад учнівського й вчительського колективів Михайлівського навчально-виховного об’єднання у загальний рівень здобутків Олександрівського району  який увійшов у п’ятірку кращих в області за рівнем освіти у минулому навчальному році та побажали усім учасникам освітнього процесу закладу нових звершень і успіхів на обласному й регіональному рівнях.

Окрім олімпіадних здобутків, заклад має результати й у творчих учнівських конкурсах. Подарунками та грамотами на святі були відзначені учні-призери районного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, районного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, районного конкурсу учнівської творчості щодо популяризації державних символів України. Нагороди також вручені команді «Майбутнє України» (9-11 клас) за здобутки у районних інтелектуальних іграх та учням, лауреатам обласного математичного конкурсу.

Святковий концерт для переможців районних олімпіад та творчих конкурсів, був  підготовлений та проведений учнівським колективом КЗ «Михайлівське НВО».

Кількість переглядів: 56