Нагороди працівникам харчової промисловості

    20 жовтня відзначався День працівників харчової промисловості. З цієї нагоди у райдержадміністрації 21 жовтня відбулося нагородження кращих представників галузі. Присутніх з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко.

   Вітаючи працівників харчової промисловості району голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив:  – Стабільний розвиток підприємств, продукція вітчизняної переробки на рівні Європейських стандартів, підвищення рівня продовольчої безпеки – ключові засади політики Президента України в агропромисловій галузі. Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Переконаний, що харчова промисловість району має великий невикористаний потенціал і спроможна задовольняти потреби населення у високоякісних та доступних за ціною продовольчих товарах“.

    За вагомий внесок у розвиток харчової промисловості району, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм голови районної державної адміністрації  Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради  Валентині Пляченко – заступнику директора з технологічних процесів сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Агрофірма Ясенівська”, Оксані Прокопюк – завідуючій сировинною лабораторією СТОВ „АФ Ясенівська”, Любові Сотник – майстру-технологу з виготовлення хліба та хлібобулочних виробів ФОП „Пиптя О.О., Ігорю Шольці- директору підприємства Олександрівського виправного центру №104.

Кількість переглядів: 72