Намічені завдання виконано

Про реалізацію у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, про підсумки 2013 року, плани на 2014 рік, а також програма «Центральний регіон -2015: підсумки та перспективи»  йшлося на  брифінгу, який провів за підсумками завершення року голова районної державної адміністрації  Валерій Авксентьєв для  працівників засобів масової інформації району. У брифінгу взяли участь також перший  заступник та заступник  голови районної державної  адміністрації Ольга Борота та Людмила Литвин. 

    У ході спілкування   з журналістами  керівник району  наголосив, що протягом 2013 року Олександрівський район успішно працював над виконанням завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району, які викладені в документах: «Державній програмі  активізації економіки на 2013-2014 роки», «Програмі економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава» та ін.

Всі програми, які приймалися сесією Олександрівської районної ради, були спрямовані на виконання завдань Президента України щодо розвитку соціальної та економічної сфери району. Основною програмою, що діє в Олександрівському районі, є Програма «Центральний регіон -2015»,   що реалізується завдяки об’єднанню зусиль всіх гілок влади, громадськості та соціально-відповідального бізнес, підкреслив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

Зокрема  у 2013 році на 100 відсотків виконано 12 соціальних проектів програми «Центральний регіон – 2015» та продовжено реалізацію ще 17 соціальних проектів на загальну суму 16558,87 тис.грн.  Серед найбільш значимих придбання шкільних автобусів для Староосотської  та  Михайлівської  ЗШ І-ІІІ ступенів, проведенн капітального та поточного ремонту доріг, ремонт сільських клубів культури, Івангородської та Михайлівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, спортмайданчиків та центрального стадіону ім. М.Шишки, закінчено ремонту Цвітненської  амбулаторії, будівництво газових мереж протяжністю 1,8 км  в  Новій  Осоті.

    Значний обсяг робіт виконано в рамках програми „Центральний регіон -2015” в галузі охорони  здоров’я. Серед них голова  райдержадміністрації назвав створення  Олександрівського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

А  для покращення бізнес-клімату в районі створено центр надання адміністративних послуг.

Для забезпечення соціально-незахищених верств населення  продуктами першої необхідності поновлено роботу «Соціального магазину”на базі ПП Савеленко Н.І.

У галузі освіти  для створення належних умов для рівного доступу до якісної освіти дітей шкільного та дошкільного віку проведено реорганізацію загальноосвітніх закладів в навчально-виховні комплекси.

Журналісти  запитали керівника району  про плани на  2014 рік.

Валерій Авксентьєв  сказав, що  планується завершення наступних двох інвестиційних проектів, зокрема створення підприємства по переробці сої на базі ТОВ” Промагроальянс”,  загальною вартістю 600 тис.грн. та  будівництво комплексу споруд для очистки і зберігання  сільськогосподарської продукції у  ФГ «Сокіл»,   вартістю 700,0 тис. грн.  Буде  також продовжено роботи  по 29 соціальних проектах.

На завершення голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв наголосив, що програма  ”Центральний регіон – 2015″ є стратегічною  для розвитку області і регіонів розрахованою на створення нових підприємств, навчальних закладів, лікувальних центрів, загалом підвищення якості життя людини, що є пріоритетним завданням президентської програми “Україна для людей” та Програми економічних  реформ.

Кількість переглядів: 102