Нарада із сільськими та селищними головами

12 лютого   голова райдержадміністрації Андрій Лапа та   голова районної ради Григорій Гончаренко провели нараду з сільськими та селищними головами, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Розпочавши нараду, Андрій Лапа висловив сподівання на тісну співпрацю та взаємодію з органами місцевого самоврядування у напрямку ефективного соціально-економічного розвитку району. Також голова райдержадміністрації підняв питання  декларування доходів одноосібниками та повноти сплати платежів до місцевих бюджетів.

На нараді військовий комісар Олександрівського районного військового комісаріату Юрій Антонов довів до сільських та селищних голів інформацію про призов на строкову військову службу весна 2020 року та вступ до вищих військових навчальних закладів у 2020 році.

Про паспортизацію місць видалення відходів на території сільських та селищних рад Олександрівського району присутніх інформувала начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олександрівського районного управління Держпродспоживчої служби Тетяна Верболоз.

Радник голови  районної ради з правового забезпечення Сергій Шевченко довів до відома сільських та селищних голів  дії посадових осіб органів місцевого самоврядування у разі візиту правоохоронних органів, а також роз’яснив особливості подання декларацій про доходи за 2019 рік працівниками органів місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад.

Кількість переглядів: 76