Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні 17 листопада голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка за участі голови районної ради Миколи Марфули, провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Відкриваючи нараду, керівник району Сергій Шпирка приділив увагу присутніх щодо виконання показників соціально-економічного розвитку району за 2014 рік та зупинився на планових показниках соціально-економічного розвитку на 2015 рік.

Про стан виконання плану надходжень до місцевих бюджетів за жовтень 2014 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията.

У ході наради директор районного центру зайнятості Олександр Волошин детально зупинився на питанні стану ринку праці в Олександрівському районі.

Зокрема він зазначив, що рівень охоплення безробітних громадян соціальними послугами за січень-жовтень 2014 року становить 79%.

Чисельність безробітних громадян, працевлаштованих за направленням служби зайнятості за січень-жовтень 2014 року становить – 722 особи.

Із загальної кількості працевлаштованих – 384 осіб, що мешкають у сільській місцевості. З початку року працевлаштовано 171 особи, які відносяться до соціально-незахищених категорій населення та не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.Рівень працевлаштування безробітних громадян становить 39%.

Також на нараді були розглянуті питання:

– про виконання плану роботи відділом освіти райдержадміністрації за жовтень 2014 року;

– про стан надзвичайних ситуацій на території району.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 32