Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні, 12 жовтня 2015 року, у залі засідань райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. Участь в нараді взяв голова районної ради Микола Марфула.

На початку наради голова райдержадміністрації Ольга Борота зупинилася на організації та проведенні урочистих заходів в районі присвячених Дню захисника України, які проходитимуть з 8 по 14 жовтня в населених пунктах нашого району.

Одним із головних питань наради було питання початку опалювального сезону 2015-2016 років. Як зазначив головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Матірний станом на 12 жовтня 2015 року розпочали опалювальний сезон у всіх дошкільних навчальних закладах та закладах охорони здоров’я які працюють на твердому паливі.

Начальник відділу Держгеокадастру в Олександрівському районі Андрій Карпенко доповів присутнім щодо забезпечення реалізації учасниками антитерористичної операції конституційних прав на отримання земельних ділянок по Олександрівському району.

По всіх розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.

Кількість переглядів: 37