Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

    30 листопада в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності. Відкрив нараду голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.
    У ході наради обговорено ряд важливих питань. Перше — про еколого-економічне обґрунтування сівозмін. Його детально охарактеризував начальник відділу Держкомзему в Олександрівському районі Олександр Сірий.
    На важливості страхування посівів сільськогосподарських культур зупинився представник страхової компанії „ТАС” Володимир Лебідь.
    На нараді йшлося і про надання допомоги Олександрівській філії Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. З проханням про надання направлень дітям на навчання в ліцей звернувся до керівників її директор Володимир Шевченко.
    Щодо інвестиційних проектів інформував присутніх на нараді Сергій Савченко. Його інформацію доповнила заступник голови районної державної адміністрації Лариса Нечепоренко. Крім того, вона подякувала керівникам, які взяли участь в заготівлі продуктів для центральної районної лікарні. Наголосила вона і на відповідальності керівників за жителів сіл, де вони орендують землі. Зокрема, на забезпечені транспортом у разі потреби відвезення вагітних в пологове відділення та хворих до центральної районної лікарні. Керівник звернула увагу і на те, що всі діти району до Дня Святого Миколая та Нового Року обов’язково мають одержати подарунки.
    Порушувалися на нараді й інші питання. Голова районної ради Василь Скляренко вносив роз’яснення щодо роботи в районі державного нотаріуса.
    Начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Дмитро Пугач наголосив на співпраці з керівниками господарств щодо погашення заборгованості зі сплати податків.
    Керівники управління агропромислового розвитку Сергій Савченко та Василь Гретченко — на передплаті газет „Вперед”, „Народне соло” і т. і.
    На нараді виступив начальник ВАТ „Фундукліївське ХПП” Василь Зеленько, якого хвилює стан викуплених земель резерву, що є розсадниками бур’янів і шкідників; а також — голова ПП „Вищеверещаківське” Дмитро Скічко, його цікавило, як побудувати стосунки з організацією „Сланці України”; головний лікар Валерій Щур дякував за плідну співпрацю керівникам сільгосппідприємств з ЦРЛ.
    На завершення Сергій Савченко наголосив на дисципліні керівників підприємств, яких з 44-х на нараду прибуло тільки 24, на взаємоповазі один до одного.
Кількість переглядів: 77