Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств

    У залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району. Відкрив і вів нараду заступник голови райдержадміністрації Василь Скляренко.
    На порядок денний наради було винесено питання про вибори голови громадської організації „Олександрівська районна рада сільськогосподарських підприємств”. На цю посаду керівники сільгосппідприємств одноголосно обрали голову правління ВАТ „Фундукліївське ХПП” Василя Петровича Зеленька.
    У роботі наради взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Виступаючи перед учасниками наради, голова районної державної адміністрації наголосив на важливості створення громадської організації для координації діяльності сільгосппідприємств, захисту інтересів сільгоспвиробників, координації їх роботи, спільного розв’язання актуальних проблем у сільському господарстві, тісної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, вироблення спільної стратегії і тактики у ціновій політиці, розрахунках з орендодавцями, соціальній сфері, пов’язаній з розвитком територій. Валерій Авксентьєв висловив надію, що це буде дієва громадська організація, яка сприятиме вирішенню актуальних питань у сільському господарстві.
    Сподівання голови райдержадміністрації підтвердив і новообраний голова громадської організації „Олександрівська районна рада сільськогосподарських підприємств” Василь Зеленько. Виступаючи перед колегами, він запевнив, що докладе зусиль для того, аби дійсно громадська організація стала об’єднуючою ланкою в системі сільгосппідприємств району та корисною в їх роботі.
    Першим кроком в діяльності ради сільгосптовариств району стало спільне рішення про вшанування праці сільських трудівників – святкування Дня працівників сільського господарства. Прийнято спільне рішення урочисто відзначити День працівників сільського господарства напередодні свята – 19 листопада у районному будинку культури.
Кількість переглядів: 64